OBCHODY

Domov a domácí mazlíčci

Detesk

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

DETESK s.r.o. je českým výrobcem skla a dřevěných doplňků, firma sídlí v Železném Brodě. Vyráběný sortiment představují na straně jedné výrobky technického charakteru a na straně druhé výrobky charakteru dekoračního, uměleckého a dárkového. Firemní prodejny nabízí právě tu druhou, netradiční a mnohdy běžnému spotřebiteli nepříliš známou oblast, ve které zaujímá společnost vedoucí místo na světě. Platí to zejména pro speciální dárkové láhve plněné alkoholem, ale i pro další doplňky bydlení či stolování.

Přejeme mnoho spokojenosti s dárky vyrobenými českou společností DETESK.

KIK

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

KiK – sympatický, chytrý, dobrý.

Pokud rádi výhodně nakupujete a hledáte velký výběr zboží, určitě navštivte prodejnu KiK Hlavním pilířem nabídky KiK je dobrý a přitom cenově výhodný textil pro celou rodinu, který doplňují dekorační předměty, bytový textil, doplňky, hračky a psací potřeby. Naše výhodné ceny se orientují především na rodiny s dětmi a mladé maminky, stejně jako zákazníky, kteří rádi výhodně nakupují.

Orion

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

ORION nabízí široký sortiment domácích potřeb, včetně značkového nádobí a kuchyňského náčiní ve vysoké kvalitě, v souladu se současnými trendy v gastronomii. K dostání jsou výrobky od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Najdete tu řady nádobí vyrobeného nejmodernějšími technologiemi, velice žádané měděné nádobí, nádobí s nepřilnavým keramickým povrchem pro zdravé vaření, řady vícevrstvého nerezového nádobí, silikonové formy na pečení atd. Nabízíme zboží do kuchyní, obývacích místností, koupelen, pro snadnější úklid Vašeho domova, do zahrad… Vše za skvělé ceny.

Oxalis

 • Oteviraci doba
 • 9:00 – 20:00

Popis

Vůně, kterou nezapomenete. Vzhled, který okouzlí. Sortiment, který zapůsobí. „OXALIS - to nejlepší z čaje a kávy."  Přijďte si vybrat svůj čaj nebo kávu do naší prodejny OXALIS. Nabízíme široký sortiment sypaného čaje a bohatý výběr plantážní kávy z celého světa, čajového, kávového příslušenství, keramiky a porcelánu, dárkového balení a mnohem více... Těšíme se na Vás.

Pet Center

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

Pet Center šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami. První prodejna vznikla v roce 2000 v Průhonicích a nyní můžete po České republice a na Slovensku najít více než 150 prodejen.

Naším cílem je provázet Vás, naše zákazníky, celým životním cyklem Vašich domácích mazlíčků, od chvíle, kdy se rozhodujete o pořízení domácího mazlíčka až po všechnu ostatní péči, abyste si maximálně užívali radosti ze společného života.

Teta drogerie

 • Oteviraci doba
 • PO – PÁ: 8:00 – 20:00

  SO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

Když se řekne "Teta", vybavíte si pravděpodobně hned prodejnu, kterou máte poblíž. Jsme největší síť drogerií v Česku - celkem byste našli 500 obchodů Teta. Co ale bylo na samotném začátku? Historie společnosti Solvent, která značku provozuje, sahá do roku 1992. Původně to byla malá firma založená nadšenými studenty ze Žamberka, kteří si chtěli vydělat peníze na vybavení pro svou rockovou skupinu. Čtvrt století tvrdé práce mnoha lidí se zúročila - a přinesla stávající výjimečnou pozici na trhu. To, že máte Tetu tak rádi, je pro nás tím největším potěšením i závazkem zároveň.