OBCHODY

Knihy, hračky a dárkové zboží

Design servis

 • Oteviraci doba
 • PO – PÁ: 9.00 – 17.00

Popis

Provozujeme obchod s nábytkem, bytovými doplňky a dekoracemi ve stylu anglického a francouzského venkova v centru Liberce.

Najdete u nás i designové kousky.

Navrhujeme a realizujeme interiéry v různých stylech, soukromé i komerční.

Detesk

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

DETESK s.r.o. je českým výrobcem skla a dřevěných doplňků, firma sídlí v Železném Brodě. Vyráběný sortiment představují na straně jedné výrobky technického charakteru a na straně druhé výrobky charakteru dekoračního, uměleckého a dárkového. Firemní prodejny nabízí právě tu druhou, netradiční a mnohdy běžnému spotřebiteli nepříliš známou oblast, ve které zaujímá společnost vedoucí místo na světě. Platí to zejména pro speciální dárkové láhve plněné alkoholem, ale i pro další doplňky bydlení či stolování.

Přejeme mnoho spokojenosti s dárky vyrobenými českou společností DETESK.

DinoShop

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 19:00

Popis

Široký výběr dárkových předmětů s prehistorickými motivy včetně figurek a modelů dinosaurů. Odneste si domů památku na celoročně otevřený krytý zábavní park, který najdete ve třech patrech obchodního centra Plaza Liberec.

Galerie vín Vinařství pod Zámkem

 • Oteviraci doba
 • PO – PÁ: 9:00 – 19:00

  SO – NE: 9:00 – 19:00

Popis

Vinařství Velké Bílovice vzniklo v roce 2011, avšak počátky objektu sahají až do roku 1946. Z počátku se zabývalo pouze nákupem a prodejem vína, dnes již zpracovává vína z vlastních vinic. Patříme k jednomu z největších dovozců zahraničních vín v ČR, v současné době se zaměřujeme i na produkci moravských vín z vlastních vinic. Díky rozsáhlým investicím do výrobních technologií můžeme kromě řady produktů nabídnout také různé služby, především plnění a prodej kegů a bag-in-boxů. S výrobní kapacitou 4 miliony litrů, se řadíme mezi přední zpracovatele vína v České republice.

KIK

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

KiK – sympatický, chytrý, dobrý.

Pokud rádi výhodně nakupujete a hledáte velký výběr zboží, určitě navštivte prodejnu KiK Hlavním pilířem nabídky KiK je dobrý a přitom cenově výhodný textil pro celou rodinu, který doplňují dekorační předměty, bytový textil, doplňky, hračky a psací potřeby. Naše výhodné ceny se orientují především na rodiny s dětmi a mladé maminky, stejně jako zákazníky, kteří rádi výhodně nakupují.

Knihy Dobrovský

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 09:00 – 20:00

Popis

Prodejnu zdobí výběr z nepřeberného množství knih různých žánrů. Každý tu objeví čtení, které je jeho srdci milé. Nevíte, jestli kniha, kterou vybíráte, je to pravé ořechové? Knihkupci rádi pomůžou. Za dlouhá léta, co zde pracují, jim prošlo pod rukama tisíce a tisíce stránek. Na jejich doporučení se můžete spolehnout. Máte rádi turistiku? Regionální literatura má v knihkupectví čestné zastoupení.

Do prodejny nakoukněte i tehdy, jestli sháníte deskové hry, kalendáře, diáře, plyšáky a další drobnosti. Výběr neknižního sortimentu opravdu pestrý.

Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte, Premium RB Club, Senior pas a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží.

Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment.

V prodejně akceptujeme platbu benefitními poukazy a kartami Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta, Edenred Ticket Benefits a Benefit Plus.

Bližší informace o slevách a výhodách naleznete na našem webu.

Kytky od Pepy

 • Oteviraci doba
 • PO - NE: 9:00 - 20:00

Popis

Zabýváme se prodejem řezaných i hrnkových květin a to převážně od prověřených tuzemských pěstitelů, přičemž také část sami pěstujeme. V naší nabídce najdete květiny, které se dostanou na Váš stůl během jednoho až dvou dnů od řezu. I díky tomu Vám zaručujeme nákup kvalitních květin.

Oxalis

 • Oteviraci doba
 • 9:00 – 20:00

Popis

Vůně, kterou nezapomenete. Vzhled, který okouzlí. Sortiment, který zapůsobí. „OXALIS - to nejlepší z čaje a kávy."  Přijďte si vybrat svůj čaj nebo kávu do naší prodejny OXALIS. Nabízíme široký sortiment sypaného čaje a bohatý výběr plantážní kávy z celého světa, čajového, kávového příslušenství, keramiky a porcelánu, dárkového balení a mnohem více... Těšíme se na Vás.

Sephora

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

Jak řekl zakladatel parfumerií Sephora Dominique Mandonnaud: "Milovat svou práci znamená neustále hledat dokonalost, sdílet nadšení a předávat tuto odlišnost, která dává životu správnou jiskru.“

Sephora nabízí svou pomoc při výběru make-upu, vůní i péče o pleť. Poskytuje svým zákazníkům jedinečný zážitek z nakupování, je místem pro objevování, smyslnost, zábavu i odborný přístup. Poznejte největší tajemství známých make-up artistů a kosmetických značek. Vyzkoušejte i Vy mimo jiné produkty světoznámých značek, které jsou dostupné výhradně v síti parfumerií Sephora jako je NARS, Too Faced, Strivectin, Helena Rubinstein, Benefit nebo TonyMoly a mnoho dalších...