OBCHODY

Knihy, hračky a dárkové zboží

Design servis

 • Oteviraci doba
 • PO – PÁ: 9.00 – 17.00

Popis

Provozujeme obchod s nábytkem, bytovými doplňky a dekoracemi ve stylu anglického a francouzského venkova v centru Liberce.

Najdete u nás i designové kousky.

Navrhujeme a realizujeme interiéry v různých stylech, soukromé i komerční.

Detesk

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

DETESK s.r.o. je českým výrobcem skla a dřevěných doplňků, firma sídlí v Železném Brodě. Vyráběný sortiment představují na straně jedné výrobky technického charakteru a na straně druhé výrobky charakteru dekoračního, uměleckého a dárkového. Firemní prodejny nabízí právě tu druhou, netradiční a mnohdy běžnému spotřebiteli nepříliš známou oblast, ve které zaujímá společnost vedoucí místo na světě. Platí to zejména pro speciální dárkové láhve plněné alkoholem, ale i pro další doplňky bydlení či stolování.

Přejeme mnoho spokojenosti s dárky vyrobenými českou společností DETESK.

DinoShop

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 19:00

Popis

Široký výběr dárkových předmětů s prehistorickými motivy včetně figurek a modelů dinosaurů. Odneste si domů památku na celoročně otevřený krytý zábavní park, který najdete ve třech patrech obchodního centra Plaza Liberec.

Dráčik

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

V nabídce prodejen Dráčik se nacházejí převážně značkové hračky od světových výrobců, u kterých je zaručena vysoká kvalita a funkčnost a tím i spokojenost zákazníka. Naší snahou je nabízet zákazníkům stále nové druhy hraček i světové novinky a to za nejvýhodnější ceny. I díky vlastnímu dovozu výrobku ze zahraničí se nám to daří a naše nabídka je v této oblasti bezkonkurenčně nejširší.

Galerie vín Vinařství pod Zámkem

 • Oteviraci doba
 • PO – PÁ: 9:00 – 21:00

  SO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

Vinařství Velké Bílovice vzniklo v roce 2011, avšak počátky objektu sahají až do roku 1946. Z počátku se zabývalo pouze nákupem a prodejem vína, dnes již zpracovává vína z vlastních vinic. Patříme k jednomu z největších dovozců zahraničních vín v ČR, v současné době se zaměřujeme i na produkci moravských vín z vlastních vinic. Díky rozsáhlým investicím do výrobních technologií můžeme kromě řady produktů nabídnout také různé služby, především plnění a prodej kegů a bag-in-boxů. S výrobní kapacitou 4 miliony litrů, se řadíme mezi přední zpracovatele vína v České republice.

KIK

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

KiK – sympatický, chytrý, dobrý.

Pokud rádi výhodně nakupujete a hledáte velký výběr zboží, určitě navštivte prodejnu KiK Hlavním pilířem nabídky KiK je dobrý a přitom cenově výhodný textil pro celou rodinu, který doplňují dekorační předměty, bytový textil, doplňky, hračky a psací potřeby. Naše výhodné ceny se orientují především na rodiny s dětmi a mladé maminky, stejně jako zákazníky, kteří rádi výhodně nakupují.

Knihy Dobrovský

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 09:00 – 20:00

Popis

Lásku ke čtení máme v krvi. Tatínek pracoval v tiskárně i v nakladatelství, maminka byla knihkupkyně ve Slovanském domě. Od jednoho stolku s knihami jsme se rozrostli na 25 prodejen po celé republice, ale pořád jsme rodinná firma.

Zastavte se u nás na autorská čtení, besedu nebo autogramiády. Během roku pořádáme desítky akcí pro všechny, kteří mají slabost pro dobré příběhy.

Místo prodavačů u nás najdete knihkupce a kurátory. Ti každý měsíc přelouskají stovky stránek – i proto vám dokážou vždycky dobře poradit.

Oxalis

 • Oteviraci doba
 • 9:00 – 20:00

Popis

Vůně, kterou nezapomenete. Vzhled, který okouzlí. Sortiment, který zapůsobí. „OXALIS - to nejlepší z čaje a kávy."  Přijďte si vybrat svůj čaj nebo kávu do naší prodejny OXALIS. Nabízíme široký sortiment sypaného čaje a bohatý výběr plantážní kávy z celého světa, čajového, kávového příslušenství, keramiky a porcelánu, dárkového balení a mnohem více... Těšíme se na Vás.

Sephora

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

Jak řekl zakladatel parfumerií Sephora Dominique Mandonnaud: "Milovat svou práci znamená neustále hledat dokonalost, sdílet nadšení a předávat tuto odlišnost, která dává životu správnou jiskru.“

Sephora nabízí svou pomoc při výběru make-upu, vůní i péče o pleť. Poskytuje svým zákazníkům jedinečný zážitek z nakupování, je místem pro objevování, smyslnost, zábavu i odborný přístup. Poznejte největší tajemství známých make-up artistů a kosmetických značek. Vyzkoušejte i Vy mimo jiné produkty světoznámých značek, které jsou dostupné výhradně v síti parfumerií Sephora jako je NARS, Too Faced, Strivectin, Helena Rubinstein, Benefit nebo TonyMoly a mnoho dalších...