OBCHODY

Restaurace a kavárny

BeCool Caffe

  • Oteviraci doba
  • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

Přijďte k nám správně nastartovat svůj den se skvělou snídaní, na kávu při obchodní schůzce či na večerní posezení s přáteli. Po celý den si u nás můžete vychutnat výbornou kávu, dezerty, sendviče, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Bubble One

  • Oteviraci doba
  • PO – NE: 9:00 – 19:00

Popis

Drink, snack, zábava, fantazie a exotika v jednom!

Bubble tea, to je pestrá paleta ovocných a mléčných čajů, které si můžete namíchat v nespočtu příchutí. Nejdůležitější ingrediencí jsou tapioca perly, malé žvýkací kuličky velikosti perel, získaných z rostliny Cassava, hnědého cukru a karamelu. Bubble tea se podává ledově vychlazený nebo horký a pije se extra tlustým brčkem.

CrossCafé

  • Oteviraci doba
  • PO - PÁ: 7.00 - 20.00

    SO - NE: 8.00 - 19.00

Popis

Jsme česká síť kaváren původem z Plzně, kde jsme v roce 2007 otevřeli první kavárnu a spustili vlastní výrobu dortů. Dnes máme 25 kaváren v 9 českých městech. Chcete se odměnit? Najdete nás na dobře dostupných místech. Stačí zaskočit do své nejbližší kavárny a vychutnat si pohodlí, příjemnou atmosféru a voňavou kávu. Všechny sendviče a saláty pro vás vyrábíme čerstvé přímo na kavárně. Prostě jako doma!

Fruitisimo fresh bar

  • Oteviraci doba
  • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

Fruitisimo je nejovocnější bar ve tvém okolí. Najdeš ho již na více než 76 místech v České republice, 8 místech v Bratislavě, v dalších třech zemích a každým dnem se rozrůstá. Přes svůj italsky znějící název je to výhradně česká firma. Pochutnáš si s ním na čerstvých šťávách a ovocných koktejlech, ručně vyráběné kopečkové zmrzlině, s láskou upečených dortech a právě umleté čerstvé kávě. Každý krok přípravy můžeš sledovat na vlastní oči.

Z nabídky si vybereš jednoduše a s přehledem. Můžeš dát buď na naše doporučení nebo si namíchat cokoliv se ti zlíbí. Pokud si nebudeš vědět rady, postará se o tebe obsluha, co má šťávu.

Fruitisimo barmani a barmanky ti s nadšením připraví vše, co ti na očích uvidí.

 

Těšíme se na tvoji návštěvu.

 

Na zdraví!