OBCHODY

Supermarket a delikatesy

Billa

 • Oteviraci doba
 • PO – SO: 7:00 – 21:00

  NE: 8:00 – 21:00

Popis

Supermarket BILLA na českém trhu působí od roku 1990. Nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz klade na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří většinu jejího sortimentu.

CandyStore

 • Oteviraci doba
 • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

V Candy Store věříme tomu, že každý má mlsný jazýček a ten potřebuje uspokojit, k čemuž někdy místní speciality nestačí. Naším cílem je poskytnout zákazníkům, kteří si oblíbili americké a britské speciality, široký sortiment produktů, které se jinde v České republice nedají sehnat. Díky rozsáhlé síti britských i amerických dodavatelů máme v nabídce několik set unikátních produktů z obou zemí, ať už se jedná o sladkosti všeho druhu, slané snacky, balené i čerstvé masné výrobky, desítky druhů exotických piv či více než stovku nealkoholických nápojů a energy drinků.

Galerie vín Vinařství pod Zámkem

 • Oteviraci doba
 • PO – PÁ: 9:00 – 21:00

  SO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

Vinařství Velké Bílovice vzniklo v roce 2011, avšak počátky objektu sahají až do roku 1946. Z počátku se zabývalo pouze nákupem a prodejem vína, dnes již zpracovává vína z vlastních vinic. Patříme k jednomu z největších dovozců zahraničních vín v ČR, v současné době se zaměřujeme i na produkci moravských vín z vlastních vinic. Díky rozsáhlým investicím do výrobních technologií můžeme kromě řady produktů nabídnout také různé služby, především plnění a prodej kegů a bag-in-boxů. S výrobní kapacitou 4 miliony litrů, se řadíme mezi přední zpracovatele vína v České republice.

Oxalis

 • Oteviraci doba
 • 9:00 – 20:00

Popis

Vůně, kterou nezapomenete. Vzhled, který okouzlí. Sortiment, který zapůsobí. „OXALIS - to nejlepší z čaje a kávy."  Přijďte si vybrat svůj čaj nebo kávu do naší prodejny OXALIS. Nabízíme široký sortiment sypaného čaje a bohatý výběr plantážní kávy z celého světa, čajového, kávového příslušenství, keramiky a porcelánu, dárkového balení a mnohem více... Těšíme se na Vás.

PharmGo - Lékárna

 • Oteviraci doba
 • Po-Ne: 8:00 - 20:00

Popis

PŘEHLED SORTIMENTU PRODUKTŮ

LÉKÁRNA

léky na předpis, volně prodejné léky, zdravotní pomůcky, doplňky stravy, veterina

DERMOKOSMETIKA

kosmetika, drogerie, dekorativní kosmetika - kvalitní líčení a make-up, parfumerie, ekodrogerie

ZDRAVÁ VÝŽIVA

biopotraviny, speciální diety, výživa pro sportovce

KONOPNÁ LÉKÁRNA

PAPÍRNICTVÍ

Nyní akce:
LÉKY NA RECEPT 8:00 - 13:00

SLEVA AŽ 100% Z DOPLATKU

PharmGo, jednodušší cesta ke zdraví